Serwisy internetowe

Zaawansowane aplikacje webowe

Wraz z rozpowszechnieniem korzystania z internetu pojawiło się zapotrzebowanie na bardziej złożone systemy www. Są to drobne i większe portale ogłoszeniowe, serwisy aukcyjne, portale społecznościowe czy też systemy do zarządzania firmą (CRM). Aplikacje webowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze względu na to, że są skalowalne, przenośne oraz dostępne na całym świecie niemal z każdego miejsca, w którym mamy dostęp do komputera z internetem.

Masz własny pomysł na serwis ogłoszeniowy czy portal społecznościowy? Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem takich aplikacji. Począwszy od rozpoznania Twoich potrzeb, zebrania informacji na temat funkcji serwisu oraz jego odbiorców przez projekt logo, szaty graficznej, kodowania funkcjonalności, aż po dokładne testy poprawności działania i publikację serwisu w internecie.

 

Systemy CRM

Są to aplikacje www obsługiwane przez przeglądarkę internetową, dzięki którym można w łatwy i mobilny sposób zarządzać własnym przedsiębiorstwem. Systemy te projektowane są najczęściej w wyniku potrzeby posiadania większej kontroli nad firmą i jej pracownikami. Przykładowo możemy przeglądać statystyki ilości umówionych spotkań z klientami, zysków, przychodów, wydatków, sprzedaży, przechowywać bazy klientów, wysyłać mailingi i wiele innych funkcji w zależności od zapotrzebowania. Każde dane firmowe prezentowane są w postaci tabelarycznej jak i przyjaznych dla oka wykresów. Ponad to możemy je eksportować do popularnych formatów plików jak CSV, PDF czy XLS.

Oferujemy również tworzenie bardziej złożonych aplikacji webowych takich jak: systemy CRM, serwisy internetowe, portale społecznościowe