Tworzenie stron www łódź

Jak wygląda proces tworzenia strony www?

W pierwszej kolejności sporządzamy pełną specyfikację odnośnie wyglądu strony, struktury i układu podstron oraz jej funkcjonalności.

Wykonujemy indywidualny projekt graficzny zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Podczas projektowania stron internetowych dbamy o takie aspekty jak: estetyka, czytelność, dobra nawigacja oraz łatwość użytkowania. Idealnie dopasowujemy witrynę www do profilu Twojej działalności | tworzenie stron www łódź.

Optymalizujemy stronę pod wyszukiwarki internetowe(tak aby jak najlepiej się pozycjnowała).

Do tworzenia stron www zawsze wykorzystujemy nowowczesne technologie, przy czym kodowane przez nas witryny są zgodne ze standardami W3C.

Wdrażamy własny autorski, intuicyjny system CMS, dzięki któremu w prosty sposób będziesz sam mógł edytować i rozbudowywać stronę internetową. Korzystamy również z rozwiązań open source takich jak: Wordpress, ModX oraz Silverstripe.

Gotową stronę www uruchamiamy na wskazanym przez Ciebie serwerze.

Oferujemy bezpłatne szkolnie z obsługi wybranego systemu CMS.

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i 24-miesięczną gwarancje.

 

Technologia Responsive Web Design (RWD)

To metoda tworzenia stron internetowych, której założeniem jest aby oglądana witryna reagowała na zmiany szerokości ekranu. Rozmieszczenie elementów dopasowywane jest w inteligentny sposób, tak aby zapewnić użytkownikowi jak największą wygodę przeglądania zawartości na każdym urządzeniu (komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy smartphonie). Do tworzenia stron www zgodnych z ideą RWD używamy nowoczesnych technologii takich jak CSS3, HTML5 oraz JavaScript, które umożliwiają płynne oraz wydajne wyświetlanie witryny niezależnie od urządzenia, na którym jest przeglądana. Coraz większa popularność i dostępność urządzeń mobilnych jak i rosnąca liczba ludzi korzystających z tabletów czy smartphonów do przeglądania internetu skutkuje koniecznością tworzenia responsywnych stron internetowych. Strona www z wykorzystaniem Responsive Web Design na pewno pozwoli zyskać Twojemu przedsiębiorstwu większą rzeszę potencjalnych klientów oraz pomoże zdobyć przewagę nad konkurencją, dzięki czemu Twojej firmie łatwiej będzie odnieść sukces na rynku.

tworzenie stron www łódź, projektowanie stron internetowych